Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-7350, 246-7434
Факс: (044) 235-5875

Інформація для учасникаШановні учасники Відкритого пенсійного фонду «Соціальний стандарт»!

Ви отримали виписки з ваших індивідуальних пенсійних рахунків за період з 1 січня по 31 грудня 2017 року. Яким був загальний результат діяльності Фонду у 2017 році та що на нього вплинуло?

2017 рік виявився дуже успішним для українського фондового ринку. Індекс Української біржі після минулорічного зростання на 16,04% зріс ще на 71,27%.

На жаль, через малу частку акцій в портфелі ВПФ «Соціальний Стандарт», це не мало суттєвого впливу на доходність Фонду, як втім і на інші пенсійні фонди. Більша частина коштів недержавних пенсійних фондів наразі інвестована в державні облігації та розміщена на депозитах в банках.

За звітний період доходність Відкритого пенсійного фонду «Соціальний Стандарт» склала 15,72%. Як наслідок, вартість одиниці пенсійних активів зросла з 2,90 до 3,36 грн. Як і минулого року, Фонд захистив кошти своїх учасників від інфляції, яка склала у 2017 році 13,66% за даними Державної служби статистики України.

На кінець звітного року середньорічна доходність Фонду склала 10,05%, зрісши на 47 базисних пунктів порівняно з попереднім роком.

У звітному році Фонд отримав інвестиційний прибуток у розмірі 6 383 712,24 гривень. Основний внесок у доходність Фонду забезпечили відсоткові надходження від боргових інструментів. За звітний період до Фонду надійшло платежів за облігаціями внутрішньої державної позики загальним обсягом 5 988 192,35 грн, відсотків за депозитами обсягом 1 330 890,11 грн та дивідендів за акціями на загальну суму 170 258,00 грн («Мотор-Січ» – 16 650,00 грн та «Укрнафта» – 153 608,00 грн).

Доходність по кварталах звітного періоду виглядала наступним чином:

1 квартал

+2,94%

2 квартал

+3,51%

3 квартал

+3,90%

4 квартал

+4,53%

Керуючий активами ВПФ "Соціальний стандарт" у квартальних звітах, які розміщуються на сайті  www.kinto.com (меню Пенсійні фонди/Звіт керуючого), детально зупиняється на операціях з активами Фонду та відповідних змінах у структурі та складі активів Фонду.

На 31 грудня 2017 року чиста вартість активів Фонду склала 36 171 157,32 грн, збільшившись за рік на 4 790 089,33 гривень, або на 15,26%.

На сьогоднішній день учасниками Фонду є понад 4,3 тис. осіб, а сума внесків на їх рахунки перевищила 23,76 млн грн. Переведення з інших недержавних пенсійних фондів до ВПФ «Соціальний стандарт» з початку діяльності склали 5,5 млн грн, переведено до інших НПФ 1,4 млн грн. При цьому Фонд з початку діяльності виплатив пенсій на загальну суму 8,89 млн грн. Кількість вкладників-фізичних осіб, які створюють собі або своїм рідним додаткову пенсію, склала понад 2,2 тис. осіб.

Частка активів Фонду, яка належить учасникам до 50-ти років, складає 68,6%, а кількість таких учасників у загальній кількості учасників Фонду – 70,5%.

Цього року збільшилася на 60% загальна сума надходжень як від юридичних осіб, так і від фізичних осіб за рахунок поновлення перерахувань від тих, хто через фінансові складнощі на деякий час припиняв робити внески до Фонду, а також за рахунок внесків нових вкладників. Обсяг надходжень до Фонду за рік склав 1 230 539,38 грн.

ВПФ «Соціальний стандарт» - один з найдосвідченіших недержавних пенсійних фондів України. Третього серпня 2017 року Фонду виповнилося 13 років!

На 31.12.2017 року на ринку недержавного пенсійного забезпечення ВПФ «Соціальний стандарт» входить до ТОР-15 за різними показниками діяльності: посідає третє місце за доходністю серед найбільших НПФ (ТОР-15 за вартістю активів), шосте - за кількістю вкладників-юридичних осіб, сьоме - за кількістю вкладників-фізичних осіб, десяте – за сумою внесків за звітний рік, дванадцяте - за чистою вартістю активів.

Своїм вкладникам ми дякуємо за довіру до ВПФ «Соціальний стандарт». Навіть у складних умовах сьогодення вкладники-юридичні особи, які роблять внески до Фонду, підвищують мотивацію персоналу та його лояльність, а вкладники-фізичні особи створюють фундамент свого майбутнього та майбутнього своїх близьких.

Ми вважаємо важливим всебічно та повно інформувати своїх вкладників та учасників про основні результати діяльності Фонду. Скористайтеся всіма можливостями отримання актуальної інформації, а саме:   

ü інформація про результати діяльності Фонду, що оновлюється кожного робочого дня, - сайт КУА КІНТО  http://www.kinto.com/pf/social/performance.html ; 

ü повний портфель Фонду, що оновлюється 1-го числа кожного місяця. Отримати доступ можна, зареєструвавшись на сайті КУА КІНТО  www.kinto.com/pf/social/portfolionew.html;

ü важлива та корисна інформація про ВПФ Соціальний стандарт та недержавне пенсійне забезпечення:

сайт КУА КІНТО  www.pf.kinto.com;

сайт Адміністратора пенсійного фонду www.acpo.com.ua;

цікава інформація з пенсійної тематики на сторінці https://www.facebook.com/SocialStandart/

Нагадуємо, що учасники Фонду можуть отримати доступ до власного індивідуального пенсійного рахунку (ІПР) та відслідковувати стан свого рахунку в он-лайн режимі на сайті www.acpo.com.ua (меню Кабінет Користувача/Власний рахунок).

   Вкладники Фонду можуть робити внески в режимі он-лайн через сайт www.acpo.com.ua (меню Кабінет Користувача/Внески Он-Лайн).

Шановні учасники! У зв’язку з тим, що частина ваших електронних адрес була пов’язана з  російськими ресурсами та перестала працювати, будемо вдячні, якщо ви надішлете актуальні (нові) адреси  електронних скриньок на адресу [email protected]

Щиро дякуємо за розуміння та віру в майбутнє. Сподіваємось і надалі бачити вас серед вкладників та учасників ВПФ «Соціальний стандарт». Пам’ятаємо разом, що майбутнє ніколи просто так не трапляється. Воно створюється!

З найкращими побажаннями,

Рада ВПФ «Соціальний стандарт»