www.kinto.com
”крањнська –усский ћапа сайту   

≤нформац≥€ дл€ учасника

    
контактн≥ телефони
044 246-7350
044 246-7434  ѕ≥дписка на новини:
Ўановн≥ учасники ¬≥дкритого пенс≥йного фонду Ђ—оц≥альний стандартї!

¬и отримали виписки з ваших ≥ндив≥дуальних пенс≥йних рахунк≥в за пер≥од з 1 с≥чн€ по 31 грудн€ 2018 року. яким був загальний результат д≥€льност≥ ‘онду у 2018 роц≥ та що на нього вплинуло?

2018 р≥к ви€вивс€ дуже р≥зноман≥тним. « одного боку, з 1 с≥чн€ 2018 року недержавним пенс≥йним фондам дозволили купувати будь-€к≥ акц≥њ, а не т≥льки т≥, що перебувають у л≥стингу. ј з ≥ншого боку, внасл≥док заборони використанн€ програмного забезпеченн€ рос≥йського походженн€ робота ”крањнськоњ фондовоњ б≥рж≥, де були сконцентрован≥ торги акц≥€ми украњнських ем≥тент≥в, була парал≥зована.  р≥м того, Ўевченк≥вський районний суд наклав арешт на 56% акц≥й ѕј“ Ђћотор —≥чї, що призвело до того, що торги з ус≥ма акц≥€ми ем≥тенту були призупинен≥. Ѕ≥льше про це ви можете д≥знатись у –≥чному зв≥т≥ керуючого активами ¬ѕ‘ "—оц≥альний стандарт", €кий розм≥щено за посиланн€м  http://www.kinto.com/img/forall/SS-2018qIV.pdf

«а зв≥тний пер≥од доходн≥сть ¬≥дкритого пенс≥йного фонду Ђ—оц≥альний —тандартї склала 9,59%. як насл≥док, варт≥сть одиниц≥ пенс≥йних актив≥в зросла з 3,36 до 3,68 грн.

Ќа к≥нець зв≥тного року середньор≥чна доходн≥сть ‘онду склала 10,02%.

” зв≥тному роц≥ ‘онд отримав ≥нвестиц≥йний прибуток у розм≥р≥ 5 235 156,66 гривень. ќсновний внесок у доходн≥сть ‘онду забезпечили в≥дсотков≥ надходженн€ в≥д боргових ≥нструмент≥в. «а р≥к до ‘онду над≥йшло платеж≥в за обл≥гац≥€ми внутр≥шньоњ державноњ позики загальним обс€гом 10 041 842,77 грн, в≥дсотк≥в за депозитами обс€гом 1 349 860,71 грн та див≥денд≥в за акц≥€ми на загальну суму 119 474,46 грн (Ђ–айффайзен банк јвальї Ц 65 569,00 грн та Ђƒонбасенергої Ц 53 905,46 грн).

Ќа 31 грудн€ 2018 року чиста варт≥сть актив≥в ‘онду склала 40 541 938,38 грн, зб≥льшившись за р≥к на 4 370 781,06 гривень, або на 12,08%.

Ќа сьогодн≥шн≥й день учасниками ‘онду Ї понад 4,3 тис. ос≥б. —ума внеск≥в з початку д≥€льност≥ ‘онду перевищила 25,4 млн грн. ѕереведенн€ з ≥нших недержавних пенс≥йних фонд≥в до ¬ѕ‘ Ђ—оц≥альний стандартї за цей пер≥од склали 5,6 млн грн, переведено до ≥нших Ќѕ‘ 1,6 млн грн. ѕри цьому ‘онд з початку д≥€льност≥ виплатив пенс≥й на загальну суму 9,77 млн грн.  ≥льк≥сть вкладник≥в-ф≥зичних ос≥б, €к≥ створюють соб≥ або своњм р≥дним додаткову пенс≥ю, склала понад 2,2 тис. ос≥б.

„астка актив≥в ‘онду, €ка належить учасникам до 50-ти рок≥в, складаЇ 66,2%, а к≥льк≥сть таких учасник≥в у загальн≥й к≥лькост≥ учасник≥в ‘онду Ц 68,5%.

÷ього року зб≥льшилас€ на 41% загальна сума надходжень €к в≥д юридичних ос≥б, так ≥ в≥д ф≥зичних ос≥б за рахунок поновленн€ перерахувань в≥д тих, хто через ф≥нансов≥ складнощ≥ на де€кий час припин€в робити внески до ‘онду, а також за рахунок внеск≥в нових вкладник≥в. ќбс€г надходжень до ‘онду за р≥к склав 1 736 060,12 грн.

¬ѕ‘ Ђ—оц≥альний стандартї - один з найдосв≥дчен≥ших недержавних пенс≥йних фонд≥в ”крањни. “ретього серпн€ 2018 року ‘онду виповнилос€ 14 рок≥в!

—воњм вкладникам ми д€куЇмо за дов≥ру. Ќав≥ть у складних умовах сьогоденн€ вкладники-юридичн≥ особи, €к≥ робл€ть внески до ‘онду, п≥двищують мотивац≥ю персоналу та його ло€льн≥сть, а вкладники-ф≥зичн≥ особи створюють фундамент свого майбутнього та майбутнього своњх близьких.

ћи вважаЇмо важливим всеб≥чно та повно ≥нформувати своњх вкладник≥в та учасник≥в про основн≥ результати д≥€льност≥ ‘онду. —користайтес€ вс≥ма можливост€ми отриманн€ актуальноњ ≥нформац≥њ, а саме:   

ü ≥нформац≥€ про результати д≥€льност≥ ‘онду, що оновлюЇтьс€ кожного робочого дн€, - сайт  ”ј У ≤Ќ“ќФ  http://www.kinto.com/pf/social/performance.html ; 

ü повний портфель ‘онду, що оновлюЇтьс€ 1-го числа кожного м≥с€ц€. ќтримати доступ можна, зареЇструвавшись на сайт≥  ”ј У ≤Ќ“ќФ  www.kinto.com/pf/social/portfolionew.html;

ü важлива та корисна ≥нформац≥€ про ¬ѕ‘ У—оц≥альний стандартФ та недержавне пенс≥йне забезпеченн€:

сайт  ”ј У ≤Ќ“ќФ  www.pf.kinto.com;

сайт јдм≥н≥стратора пенс≥йного фонду www.acpo.com.ua;

ц≥кава ≥нформац≥€ з пенс≥йноњ тематики на стор≥нц≥ https://www.facebook.com/SocialStandart/

   ѕриЇднуйтесь до нашоњ стор≥нки!

ЌагадуЇмо, що учасники ‘онду можуть отримати доступ до власного ≥ндив≥дуального пенс≥йного рахунку (≤ѕ–) та в≥дсл≥дковувати стан свого рахунку в он-лайн режим≥ на сайт≥ www.acpo.com.ua (меню  аб≥нет  ористувача/¬ласний рахунок).

   ¬кладники ‘онду можуть робити внески в режим≥ он-лайн через сайт www.acpo.com.ua (меню  аб≥нет  ористувача/¬нески ќн-Ћайн).

Ўановн≥ учасники! ” звТ€зку з тим, що частина ваших електронних адрес була повТ€зана з  рос≥йськими ресурсами та перестала працювати, будемо вд€чн≥, €кщо ви над≥шлете актуальн≥ (нов≥) адреси  електронних скриньок на адресу [email protected]  р≥м того, €кщо у вас зм≥нилась поштова адреса, ≥ ви не отримали виписку за 2018 р≥к, звертайтесь до јдм≥н≥стратора ‘онду за адресою [email protected]

ўиро д€куЇмо за розум≥нн€ та в≥ру в майбутнЇ. —под≥ваЇмось ≥ надал≥ бачити вас серед вкладник≥в та учасник≥в ¬ѕ‘ Ђ—оц≥альний стандартї. ѕамТ€таЇмо разом, що майбутнЇ н≥коли просто так не трапл€Їтьс€. ¬оно створюЇтьс€!

« найкращими побажанн€ми,

                                          –ада ¬ѕ‘ Ђ—оц≥альний стандартї

¬≥ртуальна консультац≥€
 ¬аше ≥м'€


¬аш Email


¬аше питанн€

 
ƒокумент:   Ќадрукувати    ¬гору   

©  ≥нто. ≤нвестиц≥њ ≥ ц≥нн≥ папери в ”крањн≥
ѕов≥домленн€ ≥ застереженн€
”крањна,  ињв - 04070,
вул. —агайдачного, 25-Ѕ, 3 поверх
“ел.: (044) 246-7350, 246-7434
‘акс: (044) 235-5875

© –озроблено NewAgeLab, 2003.
ЌовиниЌакопичувальне пенс≥йне забезпеченн€ёридичним особамѕриватним особам—оц≥альний стандартЌѕ‘ у «ћ≤ онтакти¬аше ставленн€ до Ќѕ‘ (анкета)¬≥ртуальна консультац≥€Ѕанери на головн≥й