www.kinto.com
”крањнська –усский ћапа сайту   

≤нформац≥€ дл€ учасника

    
контактн≥ телефони
044 246-7350
044 246-7434  ѕ≥дписка на новини:
Ўановний учаснику ¬ѕ‘ Ђ—оц≥альний стандартї!

’очемо про≥нформувати ¬ас про основн≥ результати д≥€льност≥ ‘онду в дуже складному ≥ драматичному 2022 роц≥.

24 лютого рос≥€ зд≥йснила  повномасштабне вторгненн€ в ”крањну.

якщо ≥ до в≥йни фондовий ринок ”крањни знаходивс€ в депресивному стан≥, то з њњ початком, особливо п≥сл€ заборони Ќац≥ональноњ ком≥с≥њ з ц≥нних папер≥в та фондового ринку (Ќ ÷ѕ‘–) проводити операц≥њ в систем≥ депозитарного обл≥ку, д≥€льн≥сть на фондовому ринку була практично парал≥зована. ™диним ≥нструментом дл€ ≥нвестуванн€ залишились державн≥ обл≥гац≥њ. “акож залишилась можлив≥сть розм≥щувати грош≥ на депозитах в банках. ≤ все.

Ќезважаючи на це, перш≥ два квартали 2022 року д≥€льн≥сть ¬≥дкритого пенс≥йного фонду Ђ—оц≥альний стандартї була прибутковою. —итуац≥€ стала пог≥ршуватис€ в друг≥й половин≥ року.

“ак, 3 червн€ Ќац≥ональний банк ”крањни зб≥льшив обл≥кову ставку з 10% до 25%. ѕроте, б≥льше н≥ж 3 м≥с€ц≥ ЌЅ” на своЇму сайт≥ публ≥кував доходност≥ за ќ¬ƒѕ, на п≥дстав≥ €ких обл≥ковуютьс€ державн≥ обл≥гац≥њ в портфел≥ фонду, на р≥вн≥ 13-14%. ≤ т≥льки 13 вересн€ доходност≥ були зб≥льшенн≥ до 16-20% в залежност≥ в≥д терм≥ну до погашенн€, що й призвело до зниженн€ ц≥н обл≥гац≥й. ѕод≥€ ц€ була неприЇмна, хоча ≥ не траг≥чна. ћи вже неодноразово наголошували, що дл€ довготривалого ≥нвестора, €ким Ї ¬ѕ‘ Ђ—оц≥альний —тандартї, зб≥льшенн€ доходностей за обл≥гац≥€ми Ї корисним.  упони ≥нвестуютьс€ п≥д зб≥льшену ставку, ц≥ни обл≥гац≥й зростають з б≥льшою швидк≥стю.  р≥м того, з б≥льшою доходн≥стю купуютьс€ нов≥ обл≥гац≥њ.

јле г≥рше чекало нас попереду. ¬ листопад≥, зг≥дно з «аконом ”крањни Ђѕро передачу, примусове в≥дчуженн€ або вилученн€ майна в умовах правового режиму воЇнного чи надзвичайного стануї, з портфелю ¬ѕ‘ Ђ—оц≥альний стандартї були примусово в≥дчужен≥ акц≥њ Ђ”крнафтиї та Ђћотор —≥ч≥ї. ¬насл≥док цих д≥й фонд втратив 6,7 млн гривень. «гаданий вище «акон передбачаЇ компенсац≥ю з боку держави за вилучене майно, але оск≥льки, всупереч «акону, оц≥нка майна не була проведена, варт≥сть компенсац≥њ, а також коли саме вона буде проведена, нев≥дом≥.

ќтже, за зв≥тний пер≥од доходн≥сть ¬≥дкритого пенс≥йного фонду Ђ—оц≥альний  стандартї  склала -8,55%. як насл≥док, варт≥сть одиниц≥ пенс≥йних актив≥в впала з 4,61 до 4,22 грн.

Ќа к≥нець зв≥тного року середньор≥чна доходн≥сть фонду склала 8,49%, зменшившись на 112 базисних пункт≥в пор≥вн€но з попередн≥м роком. ” 2022 роц≥ фонд отримав ≥нвестиц≥йний збиток у розм≥р≥ 2,42 млн гривень.

«а 2022 р≥к чист≥ активи ¬ѕ‘ Ђ—оц≥альний стандартї зменшились на 7,11%, або на 4,08 млн гривень, ≥ на к≥нець року склали 53,30 млн гривень. ѕри цьому пенс≥йн≥ внески (2,76 млн грн.) перевищили пенс≥йн≥  виплати (1,85 млн грн.) на  0,92 млн гривень. ѕопри в≥йну частина вкладник≥в продовжувала робити внески на свою користь або на користь своњх р≥дних чи сп≥вроб≥тник≥в.

Ѕ≥льше ¬и можете д≥знатись у –≥чному зв≥т≥ керуючого активами ¬ѕ‘ "—оц≥альний стандарт".

«а попередн≥ми результатами, доходн≥сть фонду за с≥чень 2023 року склала 1,1%, що в≥дображаЇтьс€ у «в≥т≥ керуючого за с≥чень.

Ќа 31.12.2022 року учасниками ‘онду Ї майже 4,5 тис. ос≥б.

« початку д≥€льност≥:

сума внеск≥в до ‘онду перевищила 38,0 млн грн,

переведенн€ з ≥нших Ќѕ‘ склали 7,9 млн грн,

переведено до ≥нших Ќѕ‘ 3,3 млн грн,   

‘онд виплатив пенс≥й на загальну суму 15,7 млн грн.

ќбс€г загальних надходжень до ‘онду за 2022 р≥к склав 2,8 млн грн.

—користайтес€ вс≥ма можливост€ми отриманн€ актуальноњ ≥нформац≥њ, а саме:  

ü ≥нформац≥€ про результати д≥€льност≥ ‘онду, що оновлюЇтьс€ кожного робочого дн€, - сайт  ”ј У ≤Ќ“ќФ;

ü повний портфель ‘онду, що оновлюЇтьс€ 1-го числа кожного м≥с€ц€. ќтримати доступ можна, зареЇструвавшись на сайт≥  ”ј У ≤Ќ“ќФ  https://www.kinto.com/funds/1611/portfolio;

ü важлива та корисна ≥нформац≥€ про ¬ѕ‘ У—оц≥альний стандартФ та недержавне пенс≥йне забезпеченн€:

сайт  ”ј У ≤Ќ“ќФ  pf.kinto.com;

сайт јдм≥н≥стратора пенс≥йного фонду www.acpo.com.ua;

ü ц≥кава ≥нформац≥€ з пенс≥йноњ тематики на стор≥нц≥ https://www.facebook.com/SocialStandart/  ѕриЇднуйтесь до нашоњ стор≥нки!

ЌагадуЇмо, що учасники ‘онду можуть отримати виписку з ≤ѕ– ≥ в≥дсл≥дковувати стан свого рахунку в он-лайн режим≥ на сайт≥ www.acpo.com.ua (меню  аб≥нет  ористувача/¬ласний рахунок) або у Web-додатку https://portal.acpo.com.ua/, адаптованого п≥д моб≥льн≥ пристроњ.

  ¬кладники ‘онду можуть робити внески в режим≥ он-лайн через сайт www.acpo.com.ua (меню  аб≥нет  ористувача/¬нески ќн-Ћайн) або через Web-додаток, а також завд€ки партнерським угодам можна робити внески через Portmone, IPay, ј“ "ѕ≤–≈”— ЅјЌ  ћ Ѕ" та ћонобанк без ком≥с≥њ.

« найкращими побажанн€ми, –ада ¬ѕ‘ Ђ—оц≥альний стандартї

¬≥ртуальна консультац≥€
 ¬аше ≥м'€


¬аш Email


¬аше питанн€

 
ƒокумент:   Ќадрукувати    ¬гору   

©  ≥нто. ≤нвестиц≥њ ≥ ц≥нн≥ папери в ”крањн≥
ѕов≥домленн€ ≥ застереженн€
”крањна,  ињв - 04070,
вул. —агайдачного, 25-Ѕ, 3 поверх
“ел.: (044) 246-7350, 246-7434
‘акс: (044) 235-5875

© –озроблено NewAgeLab, 2003.
ЌовиниЌакопичувальне пенс≥йне забезпеченн€ёридичним особамѕриватним особам—оц≥альний стандартЌѕ‘ у «ћ≤ онтакти¬аше ставленн€ до Ќѕ‘ (анкета)¬≥ртуальна консультац≥€Ѕанери на головн≥й