www.kinto.com
”крањнська –усский ћапа сайту   

≤нформац≥€ дл€ учасника

    
контактн≥ телефони
044 246-7350
044 246-7434  ѕ≥дписка на новини:
Ўановн≥ учасники ¬≥дкритого пенс≥йного фонду Ђ—оц≥альний стандартї!

¬и отримали виписки з ваших ≥ндив≥дуальних пенс≥йних рахунк≥в за пер≥од з 1 с≥чн€ по 31 грудн€ 2019 року. яким був загальний результат д≥€льност≥ ‘онду у 2019 роц≥ та що на нього вплинуло?

” 2019 роц≥ найпопул€рн≥шим ф≥нансовим ≥нструментом були державн≥ обл≥гац≥њ ”крањни. Ќа початку року њх доходн≥сть була на р≥вн≥ 19%, що не могло не пройти не пом≥ченим €к дл€ в≥тчизн€них, так ≥ дл€ зовн≥шн≥х ≥нвестор≥в. Ќав≥ть враховуючи ус≥ можлив≥ ризики, повТ€зан≥ з ”крањною, така приваблива доходн≥сть п≥дштовхнула ≥ноземних ≥нвестор≥в активно заходити в державн≥ папери. ¬нутр≥шн≥м ≥нвесторам по сут≥ н≥куди було б≥льше ≥нвестувати.

«а зв≥тний пер≥од ≥ноземц≥ придбали обл≥гац≥й на 4 млрд. долар≥в. “акий приплив валюти став головним чинником неоч≥куваного зростанн€ гривн≥, €ка за р≥к зросла з 27,69 грн/$ до 23,69 грн/$, тобто ревальвувала на 16,9%. ќтже, перш≥ зовн≥шн≥ ≥нвестори, €к≥ зважилис€ зайти в украњнськ≥ обл≥гац≥њ, отримали за р≥к доларову доходн≥сть б≥льше 30%.

«начний попит дозволив ћ≥нф≥ну поступово зменшувати доходност≥ обл≥гац≥й, ≥ на к≥нець року цей показник дос€г 10%. „ас значних прибутк≥в зак≥нчивс€.

ƒл€ фонду Ђ—оц≥альний —тандартї таке зм≥цненн€ гривн≥ стало негативним фактором, оск≥льки 30% портфел€ ‘онду з метою диверсиф≥кац≥њ розм≥щено у валютн≥ активи. јле на думку керуючого це €вище тимчасове, а фонд Ї довгостроковим ≥нвестором.

ƒ≥знатись б≥льше ви можете у –≥чному зв≥т≥ керуючого активами ¬ѕ‘ "—оц≥альний стандарт".

«а зв≥тний пер≥од доходн≥сть ¬≥дкритого пенс≥йного фонду Ђ—оц≥альний —тандартї склала 6,1%, що на 2% вище р≥вн€ ≥нфл€ц≥њ. як насл≥док, варт≥сть одиниц≥ пенс≥йних актив≥в зросла з 3,68 грн до 3,91 грн. ‘онд захистив кошти своњх учасник≥в в≥д ≥нфл€ц≥њ, €ка склала у 2019 роц≥ 4,1% за даними ƒержавноњ служби статистики ”крањни.

Ќа к≥нець зв≥тного року середньор≥чна доходн≥сть ‘онду склала 9,74%.

” зв≥тному роц≥ ‘онд отримав ≥нвестиц≥йний прибуток у розм≥р≥ 4 423 733,02 гривень. ќсновний внесок у доходн≥сть ‘онду забезпечили в≥дсотков≥ надходженн€ в≥д боргових ≥нструмент≥в. «а р≥к до ‘онду над≥йшло платеж≥в за обл≥гац≥€ми внутр≥шньоњ державноњ позики загальним обс€гом 17 797 866,32 грн та 148 500,3 долар≥в, в≥дсотк≥в за депозитами обс€гом 1 547 353,79 грн та див≥денд≥в за акц≥€ми на загальну суму 54 040,12 грн (Ђ–айффайзен банк јвальї Ц 4 921,5 грн,  Ђƒонбасенергої Ц 26 419,19 грн та Ђ÷ентренергої Ц 22 699,43 грн).

Ќа 31 грудн€ 2019 року чиста варт≥сть актив≥в ‘онду склала 43 681 882,96 грн, зб≥льшившись за р≥к на 3 139 924,58 гривень, або на 7,74%.

Ќа сьогодн≥шн≥й день учасниками ‘онду Ї понад 4,3 тис. ос≥б. —ума внеск≥в з початку д≥€льност≥ ‘онду перевищила 27,1 млн грн. ѕереведенн€ з ≥нших недержавних пенс≥йних фонд≥в до ¬ѕ‘ Ђ—оц≥альний стандартї за цей пер≥од склали 5,9 млн грн, переведено до ≥нших Ќѕ‘ 1,9 млн грн. ѕри цьому ‘онд з початку д≥€льност≥ виплатив пенс≥й на загальну суму 10,8 млн грн.  ≥льк≥сть вкладник≥в-ф≥зичних ос≥б, €к≥ створюють соб≥ або своњм р≥дним додаткову пенс≥ю, склала понад 2,2 тис. ос≥б.

„астка актив≥в ‘онду, €ка належить учасникам до 50-ти рок≥в, складаЇ 64,1%, а к≥льк≥сть таких учасник≥в у загальн≥й к≥лькост≥ учасник≥в ‘онду Ц 65,8%.

÷ього року зб≥льшилас€ на 20% сума надходжень в≥д юридичних ос≥б. ќбс€г загальних надходжень до ‘онду за р≥к склав 2,01 млн грн.

¬ѕ‘ Ђ—оц≥альний стандартї - один з найдосв≥дчен≥ших недержавних пенс≥йних фонд≥в ”крањни. “ретього серпн€ 2019 року ‘онду виповнилос€ 15 рок≥в!

—воњм вкладникам ми д€куЇмо за дов≥ру. Ќав≥ть у складних умовах сьогоденн€ вкладники-юридичн≥ особи, €к≥ робл€ть внески до ‘онду, п≥двищують мотивац≥ю персоналу та його ло€льн≥сть, а вкладники-ф≥зичн≥ особи створюють фундамент свого майбутнього та майбутнього своњх близьких.

ћи вважаЇмо важливим всеб≥чно та повно ≥нформувати своњх вкладник≥в та учасник≥в про основн≥ результати д≥€льност≥ ‘онду. —користайтес€ вс≥ма можливост€ми отриманн€ актуальноњ ≥нформац≥њ, а саме:  

ü ≥нформац≥€ про результати д≥€льност≥ ‘онду, що оновлюЇтьс€ кожного робочого дн€, - сайт  ”ј У ≤Ќ“ќФ;

ü повний портфель ‘онду, що оновлюЇтьс€ 1-го числа кожного м≥с€ц€. ќтримати доступ можна, зареЇструвавшись на сайт≥  ”ј У ≤Ќ“ќФ  https://www.kinto.com/funds/1611/portfolio

ü важлива та корисна ≥нформац≥€ про ¬ѕ‘ У—оц≥альний стандартФ та недержавне пенс≥йне забезпеченн€:

сайт  ”ј У ≤Ќ“ќФ  pf.kinto.com;

сайт јдм≥н≥стратора пенс≥йного фонду www.acpo.com.ua;

ü ц≥кава ≥нформац≥€ з пенс≥йноњ тематики на стор≥нц≥ https://www.facebook.com/SocialStandart/

  ѕриЇднуйтесь до нашоњ стор≥нки!

ЌагадуЇмо, що учасники ‘онду можуть отримати доступ до власного ≥ндив≥дуального пенс≥йного рахунку (≤ѕ–), в≥дсл≥дковувати стан свого рахунку та отримати виписку з ≤ѕ– в он-лайн режим≥ на сайт≥ www.acpo.com.ua (меню  аб≥нет  ористувача/¬ласний рахунок).

  ¬кладники ‘онду можуть робити внески в режим≥ он-лайн через сайт www.acpo.com.ua (меню  аб≥нет  ористувача/¬нески ќн-Ћайн), а також завд€ки партнерським угодам можна робити внески через Portmone, IPay, ј“ "ѕ≤–≈”— ЅјЌ  ћ Ѕ" та ћонобанк без ком≥с≥њ.

Ўановн≥ учасники! Ѕудемо вд€чн≥, €кщо ви над≥шлете актуальн≥ адреси  своњх електронних скриньок на адресу pf.kinto@kinto.com  р≥м того, €кщо у вас зм≥нилась поштова адреса, ≥ ви не отримали виписку за 2019 р≥к, звертайтесь до јдм≥н≥стратора ‘онду за адресою info@acpo.com.ua

ўиро д€куЇмо за розум≥нн€ та в≥ру в майбутнЇ. —под≥ваЇмось ≥ надал≥ бачити вас серед вкладник≥в та учасник≥в ¬ѕ‘ Ђ—оц≥альний стандартї. ѕамТ€таЇмо разом, що майбутнЇ н≥коли просто так не трапл€Їтьс€. ¬оно створюЇтьс€!

 

« найкращими побажанн€ми,

–ада ¬ѕ‘ Ђ—оц≥альний стандартї

¬≥ртуальна консультац≥€
 ¬аше ≥м'€


¬аш Email


¬аше питанн€

 
ƒокумент:   Ќадрукувати    ¬гору   

©  ≥нто. ≤нвестиц≥њ ≥ ц≥нн≥ папери в ”крањн≥
ѕов≥домленн€ ≥ застереженн€
”крањна,  ињв - 04070,
вул. —агайдачного, 25-Ѕ, 3 поверх
“ел.: (044) 246-7350, 246-7434
‘акс: (044) 235-5875

© –озроблено NewAgeLab, 2003.
ЌовиниЌакопичувальне пенс≥йне забезпеченн€ёридичним особамѕриватним особам—оц≥альний стандартЌѕ‘ у «ћ≤ онтакти¬аше ставленн€ до Ќѕ‘ (анкета)¬≥ртуальна консультац≥€Ѕанери на головн≥й