www.kinto.com
Українська Русский Мапа сайту   

Інформація для учасника

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434  Підписка на новини:
Шановний учаснику ВПФ «Соціальний стандарт»!

Ви отримали виписку з Вашого індивідуального пенсійного рахунку за період з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Яким був загальний результат діяльності Фонду у 2016 році та що на нього вплинуло?

З початку року фондовий ринок України показував неоднорідну динаміку, з корекціями та зростанням. За перший квартал індекс Української біржі, на якій відбувається обіг акцій, що перебувають в портфелі Фонду, впав на 20,29%, за другий квартал зріс на 23,4%, у третьому кварталі додав ще 20,1%. У підсумку в 2016 році відбулося зростання українського фондового ринку на 16,04%. Але протягом року, за ініціативою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, продовжувався процес виводу акцій з лістингу, оскільки раніше було підвищено показники, яким мають відповідати емітенти, щоб їхні цінні папери знаходились в лістингу фондових бірж. Проте недержавні пенсійні фонди можуть інвестувати тільки в акції, що пройшли процедуру лістингу. Тому фонди, вимушено виводячи такі акції зі своїх портфелів, фіксували збитки. А в цей час акції таких емітентів, як «Райффайзен банк Аваль» та «Центренерго», які були виведені з лістингу, показали найбільше зростання протягом року.

Незважаючи на такі несприятливі обставини, доходність Відкритого пенсійного фонду «Соціальний Стандарт» за звітний період склала 13,36%. У той же час композиційний індекс (пенсійний) зріс на 15,23%. Внаслідок цього відбулось зростання вартості одиниці пенсійних активів протягом звітного періоду з 2,56 до 2,90 грн. Але головним є те, що в 2016 році активи учасників Фонду вдалося захистити від інфляції, яка склала 12,4% за даними Державної служби статистики України.

Середньорічна доходність Фонду з моменту початку роботи (2005 – 2016 р.р.) на кінець звітного року склала 9,58%, зрісши на 35 базисних пунктів проти попереднього року.

У 2016 році Фонд отримав інвестиційний прибуток у розмірі 4 980 880,21 гривень. Акції в портфелі Фонду зробили найменший внесок в цей результат. Адже, якщо на початок року частка акцій в портфелі ВПФ «Соціальний стандарт» складала 14,08%, то на кінець року вона знизилась до 5,21% у зв’язку з виведенням акцій з лістингу бірж, що призвело до продажу таких акцій, що знаходились в портфелі Фонду. Основний внесок у доходність Фонду забезпечили відсоткові надходження від боргових інструментів. За звітний період до Фонду надійшло платежів за облігаціями загальним обсягом 4 964 270,10 грн, відсотків за депозитами – 1 153 792,44 грн та дивідендів за акціями у сумі 15 150,00 грн.

Доходність по кварталах звітного періоду виглядала наступним чином:

1 квартал +2,73%
2 квартал +3,39%
3 квартал +3,67%
4 квартал +2,96%

Керуючий активами ВПФ "Соціальний стандарт" у квартальних звітах, які розміщуються на сайті www.kinto.com (меню Пенсійні фонди/Звіт керуючого), роз’яснює причини вимушеного виведення акцій українських емітентів з портфеля Фонду, детально зупиняється на операціях з активами Фонду та відповідних змінах у структурі та складі активів Фонду.

На 31 грудня 2016 року чиста вартість активів ВПФ «Соціальний стандарт» склала 31 381 067,99 грн, збільшившись за рік на 3 774 779,09 грн, або на 13,67%.

За час діяльності Фонду його учасниками стали понад 4,4 тис. осіб, а сума внесків на їх рахунки перевищила 22,7 млн грн. Переведення з інших недержавних пенсійних фондів до ВПФ «Соціальний стандарт» з початку діяльності склали 5,3 млн грн, переведено до інших НПФ 1,1 млн грн. При цьому Фонд з початку діяльності виплатив пенсій на загальну суму 8,1 млн грн. Кількість вкладників-фізичних осіб, які створюють собі або своїм рідним додаткову пенсію, склала майже 2,2 тис. осіб.

ВПФ «Соціальний стандарт» - один з найдосвідченіших недержавних пенсійних фондів України. Третього серпня 2016 року Фонду виповнилося 12 років!

На ринку недержавного пенсійного забезпечення ВПФ «Соціальний стандарт» входить до ТОР-15 за різними показниками діяльності на 30.09.2016 року: посідає шосте місце за кількістю вкладників-фізичних осіб та за кількістю вкладників-юридичних осіб, восьме - за доходністю серед найбільших НПФ (ТОР-15 за вартістю активів), одинадцяте - за чистою вартістю активів, тринадцяте - за сумою надходжень за звітний рік.

На 31.12.2016 року частка активів Фонду, яка належить учасникам до 50-ти років, складає 71%, а кількість таких учасників у загальній кількості учасників Фонду – 73%.

Цього року збільшилися надходження як від юридичних осіб, так і від фізичних осіб за рахунок поновлення перерахувань від тих, хто через фінансові складнощі на деякий час припиняв робити внески до Фонду.

Своїм вкладникам ми дякуємо за довіру до ВПФ «Соціальний стандарт». Навіть у складних умовах сьогодення вкладники-юридичні особи, які роблять внески до Фонду, підвищують мотивацію персоналу та його лояльність, а вкладники-фізичні особи створюють фундамент свого майбутнього та майбутнього своїх близьких.

Ми вважаємо важливим всебічно та повно інформувати своїх вкладників та учасників про основні результати діяльності Фонду. Скористайтеся всіма можливостями отримання актуальної інформації, а саме:

  • інформація про результати діяльності Фонду, що оновлюється кожного робочого дня, - сайт КУА “КІНТО” http://www.kinto.com/pf/social/performance.html ;
  • повний портфель Фонду, що оновлюється 1-го числа кожного місяця. Отримати доступ можна, зареєструвавшись на сайті КУА “КІНТО” www.kinto.com/pf/social/portfolionew.html;
  • важлива та корисна інформація про ВПФ “Соціальний стандарт” та недержавне пенсійне забезпечення:

сайт КУА “КІНТО” www.pf.kinto.com;

сайт Адміністратора пенсійного фонду www.acpo.com.ua

Нагадуємо, що учасники Фонду можуть отримати доступ до власного індивідуального пенсійного рахунку (ІПР) та відслідковувати стан свого рахунку в он-лайн режимі на сайті www.acpo.com.ua (меню Кабінет Користувача/Власний рахунок).

Вкладники Фонду можуть робити внески в режимі он-лайн через сайт www.acpo.com.ua (меню Кабінет Користувача/Внески Он-Лайн).

Шановний учаснику! Будемо вдячні, якщо Ви надішлете актуальну адресу Вашої електронної пошти та контактний телефон на адресу pf.kinto@kinto.com

Щиро дякуємо за розуміння та віру в майбутнє. Сподіваємось і надалі бачити Вас серед вкладників та учасників ВПФ «Соціальний стандарт». Пам’ятаємо разом, що майбутнє ніколи просто так не трапляється. Воно створюється!

З найкращими побажаннями,
Рада ВПФ «Соціальний стандарт»

Віртуальна консультація
 Ваше ім'я


Ваш Email


Ваше питання

 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Кінто. Інвестиції і цінні папери в Україні
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-7350, 246-7434
Факс: (044) 235-5875

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
НовиниНедержавне пенсійне забезпеченняЮридичним особамПриватним особамСоціальний стандартНПФ у ЗМІКонтактиВаше ставлення до НПФ (анкета)Віртуальна консультація

Rambler's Top100