www.kinto.com
”крањнська –усский ћапа сайту   

≤нформац≥€ дл€ учасника

    
контактн≥ телефони
044 246-7350
044 246-7434  ѕ≥дписка на новини:
Ўановн≥ учасники ¬≥дкритого пенс≥йного фонду Ђ—оц≥альний стандартї!

ћи вважаЇмо важливим ≥нформувати ¬ас про основн≥ результати д≥€льност≥ ‘онду. яким був загальний результат у 2020 роц≥ та що на нього вплинуло?

” минулому роц≥, €к ≥ в попередньому, найпопул€рн≥шим ф≥нансовим ≥нструментом були державн≥ обл≥гац≥њ ”крањни. јле 2020 р≥к в≥дзначивс€ тим, що дуже сильно коливалис€ доходност≥ державних обл≥гац≥й та курс нац≥ональноњ валюти. Ѕ≥льше про це ¬и можете д≥знатись у –≥чному зв≥т≥ керуючого активами ¬ѕ‘ "—оц≥альний стандарт".

«а зв≥тний пер≥од доходн≥сть ¬ѕ‘ Ђ—оц≥альний —тандартї склала 11,22%, що вище р≥вн€ ≥нфл€ц≥њ (5,0% за даними ƒержавноњ служби статистики ”крањни). як насл≥док, варт≥сть одиниц≥ пенс≥йних актив≥в зросла з 3,91 до 4,34 грн.

Ќа к≥нець зв≥тного року середньор≥чна доходн≥сть ‘онду з початку д≥€льност≥ склала 9,84%, зб≥льшившись на 10 базисних пункт≥в пор≥вн€но з попередн≥м роком.

«а 2020 р≥к чиста варт≥сть актив≥в ¬ѕ‘ Ђ—оц≥альний —тандартї зросла на 10,8%, або на 4,7 млн гривень, ≥ на 31.12.2020 р. склала 48,4 млн грн.

2020 роц≥ фонд отримав ≥нвестиц≥йний прибуток у розм≥р≥ 6,98 млн грн. ќсновний внесок у доходн≥сть ‘онду забезпечили в≥дсотков≥ надходженн€ в≥д боргових ≥нструмент≥в. «а р≥к до ‘онду над≥йшло платеж≥в за обл≥гац≥€ми внутр≥шньоњ державноњ позики загальним обс€гом 14,1 млн грн та 13,8 тис. долар≥в, в≥дсотк≥в за депозитами обс€гом 1,6 млн грн та див≥денд≥в за акц≥€ми –айффайзен банку јваль на суму 124,7 тис. грн.

Ќа сьогодн≥шн≥й день учасниками ‘онду Ї понад 4,3 тис. ос≥б. —ума внеск≥в з початку д≥€льност≥ ‘онду перевищила 27,8 млн грн. ѕереведенн€ з ≥нших Ќѕ‘ за цей пер≥од склали 7,0 млн грн, переведено до ≥нших Ќѕ‘ 3,2 млн грн. ‘онд з початку д≥€льност≥ виплатив пенс≥й на загальну суму 12,4 млн грн.

ќбс€г загальних надходжень до ‘онду за 2020 р≥к склав 2,7 млн грн, зб≥льшившись на 34% у пор≥вн€нн≥ з попередн≥м роком.

¬ѕ‘ Ђ—оц≥альний стандартї - один з найдосв≥дчен≥ших недержавних пенс≥йних фонд≥в ”крањни. “ретього серпн€ 2020 року ‘онду виповнилос€ 16 рок≥в!

—користайтес€ вс≥ма можливост€ми отриманн€ актуальноњ ≥нформац≥њ, а саме:  

ü ≥нформац≥€ про результати д≥€льност≥ ‘онду, що оновлюЇтьс€ кожного робочого дн€, - сайт  ”ј У ≤Ќ“ќФ;

ü повний портфель ‘онду, що оновлюЇтьс€ 1-го числа кожного м≥с€ц€. ќтримати доступ можна, зареЇструвавшись на сайт≥  ”ј У ≤Ќ“ќФ  https://www.kinto.com/funds/1611/portfolio

ü важлива та корисна ≥нформац≥€ про ¬ѕ‘ У—оц≥альний стандартФ та недержавне пенс≥йне забезпеченн€:

сайт  ”ј У ≤Ќ“ќФ  pf.kinto.com;

сайт јдм≥н≥стратора пенс≥йного фонду www.acpo.com.ua;

ü ц≥кава ≥нформац≥€ з пенс≥йноњ тематики на стор≥нц≥ https://www.facebook.com/SocialStandart/  ѕриЇднуйтесь до нашоњ стор≥нки!

ЌагадуЇмо, що учасники ‘онду можуть в≥дсл≥дковувати стан свого рахунку та отримати виписку з ≤ѕ– в он-лайн режим≥ на сайт≥ www.acpo.com.ua (меню  аб≥нет  ористувача/¬ласний рахунок) або у Web-додатку https://portal.acpo.com.ua , адаптованого п≥д моб≥льн≥ пристроњ.

  ¬кладники ‘онду можуть робити внески в режим≥ он-лайн через сайт www.acpo.com.ua (меню  аб≥нет  ористувача/¬нески ќн-Ћайн), а також завд€ки партнерським угодам можна робити внески через Portmone, IPay, ј“ "ѕ≤–≈”— ЅјЌ  ћ Ѕ" та ћонобанк без ком≥с≥њ.

Ѕудемо вд€чн≥, €кщо ¬и над≥шлете актуальну адресу  своЇњ електронноњ скриньки та/або контактний телефон на адресу pf.kinto@kinto.com

« найкращими побажанн€ми, –ада ¬ѕ‘ Ђ—оц≥альний стандартї

 

¬≥ртуальна консультац≥€
 ¬аше ≥м'€


¬аш Email


¬аше питанн€

 
ƒокумент:   Ќадрукувати    ¬гору   

©  ≥нто. ≤нвестиц≥њ ≥ ц≥нн≥ папери в ”крањн≥
ѕов≥домленн€ ≥ застереженн€
”крањна,  ињв - 04070,
вул. —агайдачного, 25-Ѕ, 3 поверх
“ел.: (044) 246-7350, 246-7434
‘акс: (044) 235-5875

© –озроблено NewAgeLab, 2003.
ЌовиниЌакопичувальне пенс≥йне забезпеченн€ёридичним особамѕриватним особам—оц≥альний стандартЌѕ‘ у «ћ≤ онтакти¬аше ставленн€ до Ќѕ‘ (анкета)¬≥ртуальна консультац≥€Ѕанери на головн≥й