www.kinto.com
”крањнська –усский ћапа сайту   

як створити Ќѕ‘

    
контактн≥ телефони
044 246-7350
044 246-7434  ѕ≥дписка на новини:ƒл€ тих, хто вже прийн€в р≥шенн€ або т≥льки розгл€даЇ можлив≥сть створенн€ Ќѕ‘

ѕропонуЇмо ¬аш≥й уваз≥ посл≥довн≥сть крок≥в ≥з створенн€ Ќѕ‘, а також наш≥ пропозиц≥њ.

як створювати Ќѕ‘

1. —творенн€ недержавного пенс≥йного фонду починаЇтьс€ з прийн€тт€ р≥шенн€ зборами засновник≥в-юридичних ос≥б, €ке оформлюЇтьс€ протоколом.

2. Ќаступним кроком засновник≥в Ї розробка —татуту Ќѕ‘ та пенс≥йних схем та њх реЇстрац≥€ в ƒержавн≥й ком≥с≥њ з регулюванн€ ринк≥в ф≥нансових послуг ”крањни (дал≥ - ƒержф≥нпослуг).

–≥шенн€ щодо реЇстрац≥њ статуту та пенс≥йних схем Ќѕ‘ в ƒержф≥нпослуг приймаЇтьс€ прот€гом 30 календарних дн≥в п≥сл€ поданн€ документ≥в.

3. Ќаступним кроком Ї державна реЇстрац≥€ пенс≥йного фонду.

ѕенс≥йний фонд набуваЇ статусу юридичноњ особи з моменту його державноњ реЇстрац≥њ державним реЇстратором за м≥сцезнаходженн€м Ќѕ‘ та видач≥ в≥дпов≥дного св≥доцтва.

4. ѕ≥сл€ цього необх≥дно отримати дов≥дку в органах статистики про присвоЇнн€ пенс≥йному фонду ≥дентиф≥кац≥йного коду за ™ƒ–ѕќ”.

ƒов≥дка про включенн€ до ƒержавного реЇстру видаЇтьс€ органом державноњ статистики суб'Їкту господарськоњ д≥€льност≥ за його запитом у п'€тиденний терм≥н.

5. Ќаступний крок - отриманн€ дозволу в дозв≥льн≥й систем≥ та виготовленн€ печатки.

ѕрот€гом п'€ти робочих дн≥в ≥з дн€ одержанн€ документ≥в орган внутр≥шн≥х справ зобов'€заний видати дозв≥л на виготовленн€ печаток ≥ штамп≥в.

6. ¬ податков≥й ≥нспекц≥њ провод€тьс€ наступн≥ д≥њ:

а) необх≥дно стати на обл≥к €к платник податк≥в;

б) отримати р≥шенн€ про включенн€ Ќѕ‘ до –еЇстру неприбуткових орган≥зац≥й (установ).

¬з€тт€ на обл≥к Ќѕ‘ зд≥йснюЇтьс€ органом державноњ податковоњ служби прот€гом двох робочих дн≥в п≥сл€ надходженн€ ус≥х необх≥дних документ≥в.

–≥шенн€ про внесенн€ Ќѕ‘ до –еЇстру неприбуткових орган≥зац≥й приймаЇтьс€ не б≥льше н≥ж прот€гом 30 дн≥в.

7. Ќаступний етап - формуванн€ ради недержавного пенс≥йного фонду засновниками.  ожен член ради повинен мати кр≥м вищоњ осв≥ти ще й квал≥ф≥кац≥йне св≥доцтво фах≥вц€ з питань д≥€льност≥ Ќѕ‘.  р≥м того, персональний склад ради обов'€зково погоджуЇтьс€ з ƒержф≥нпослуг.

„лени ради фонду набувають своњх повноважень, €кщо прот€гом 30 календарних дн≥в п≥сл€ поданн€ уповноваженою особою засновник≥в списку член≥в ради пенс≥йного фонду до ƒержф≥нпослуг щодо них не над≥йде обірунтованого письмового запереченн€ ƒержф≥нпослуг.

8. ѕраво на провадженн€ д≥€льност≥ з недержавного пенс≥йного забезпеченн€ пенс≥йний фонд набуваЇ т≥льки п≥сл€ отриманн€ статусу ф≥нансовоњ установи в ƒержф≥нпослуг.

–≥шенн€ щодо внесенн€ пенс≥йного фонду до ƒержавного реЇстру ф≥нансових установ приймаЇтьс€ прот€гом 30 календарних дн≥в п≥сл€ поданн€ вс≥х документ≥в.

Ќа п≥дстав≥ позитивного р≥шенн€ щодо внесенн€ ≥нформац≥њ про пенс≥йний фонд до –еЇстру, ƒержф≥нпослуг оформлюЇ —в≥доцтво, €ке отримуЇ новостворений недержавний пенс≥йний фонд.

Ќаш≥ пропозиц≥њ

якщо така процедура здаЇтьс€ ¬ам занадто складною, обт€жливою та ¬и бажаЇте сплачувати пенс≥йн≥ внески на користь своњх прац≥вник≥в вже зараз, радимо приЇднатис€ до ¬≥дкритого пенс≥йного фонду "—оц≥альний стандарт" та отримати статус роботодавц€-вкладника.

якщо ¬и маЇте нам≥р створювати Ќѕ‘, ми можемо запропонувати наступне:

1. ѕровести роз'€сненн€ щодо вид≥в недержавних пенс≥йних фонд≥в, особливостей њх створенн€ ≥ функц≥онуванн€, можливого складу засновник≥в та учасник≥в, переваг (вигод), що отримують засновники Ќѕ‘;

2. –озробити наступн≥ обов'€зков≥ документи:

  • статут Ќѕ‘;
  • пенс≥йн≥ схеми €к нев≥д'Їмний додаток до статуту;
  • ≥нвестиц≥йну декларац≥ю;
  • типовий пенс≥йний контракт;
  • догов≥р з адм≥н≥стратором;
  • догов≥р з компан≥Їю з управл≥нн€ активами;
  • догов≥р з≥ збер≥гачем;
  • догов≥р з ≥нвестиц≥йним консультантом.

¬ищезазначен≥ послуги ми зд≥йснюЇмо за умови подальшого управл≥нн€ активами новоствореного фонду.

¬≥ртуальна консультац≥€
 ¬аше ≥м'€


¬аш Email


¬аше питанн€

 
ƒокумент:   Ќадрукувати    ¬гору   

©  ≥нто. ≤нвестиц≥њ ≥ ц≥нн≥ папери в ”крањн≥
ѕов≥домленн€ ≥ застереженн€
”крањна,  ињв - 04070,
вул. —агайдачного, 25-Ѕ, 3 поверх
“ел.: (044) 246-7350, 246-7434
‘акс: (044) 235-5875

© –озроблено NewAgeLab, 2003.
ЌовиниЌакопичувальне пенс≥йне забезпеченн€ёридичним особамѕриватним особам—оц≥альний стандартЌѕ‘ у «ћ≤ онтакти¬аше ставленн€ до Ќѕ‘ (анкета)¬≥ртуальна консультац≥€Ѕанери на головн≥й

Rambler's Top100